Logo Loading
Sensei Sushi

Blog

Wasze ulubione zestawy w super cenach!

🍱Zestaw III (20 kawałków) 34 zł—> 27 zł❗️6 x futomak łosoś surowy lub pieczony8 x uramak paluszek krabowy3 x hosomak tykwa kanpyo3 x hosomak ogórek 🍱Zestaw VII (30 kawałków) 68 zł —> 54 zł ❗️2 x nigiri ośmiornica2 x nigiri łosoś6 x futomak tuńczyk6 x futomak krewetka tygrysia8 x uramak sałatka krabowa3 x hosomak ogórek3 x hosomak rzodkiew 🍱Zestaw IX (34 kawałki) 96 zł —> 79 zł ❗️6 x futomak sandacz w tempurze6 x futomak tatar z tuńczyka8 x uramak sałatka krabowa4 x uramak krewetka w tempurze4 x california roll łosoś, łosoś6 x hosomak tykwa w tempurze ——————————📱Zadzwoń: 730 230 077 lub zamów przez prywatną wiadomość na naszego fanpage’a. Do zamówień na wynos doliczamy koszt opakowania w kwocie 3 zł.🚗Nie możesz do nas wpaść? Nic straconego. Dojedziemy do Ciebie za darmo już od 39 zł!🌍sensei-sushi.pl📍ul. Władysława Bełzy 3Do zobaczenia w Sensei Sushi!☺️

Jak trzymać pałeczki do sushi?

Zanim zaczniesz naukę radzenia sobie z pałeczkami, musisz wiedzieć, że potrafią z nich korzystać już kilkuletni Azjaci. Wynika z tego, że jedzenie nimi nie jest trudne, a wymaga jedynie znajomości odpowiedniej techniki. Pałeczki te są połączone ze sobą – przed jedzeniem wystarczy je rozerwać. Zapraszamy!

Jak jeść sushi?

Większości osób jedzenie sushi kojarzy się z pałeczkami. Okazuje się jednak, że sami Japończycy dosyć często używają do tego jedynie własnych rąk. Dlatego ci, którzy mają jeszcze problem z władaniem pałeczkami, nie powinni obawiać się odwiedzin w restauracji. Spożywanie sushi rękami z pewnością nie będzie nietaktem!